Doktorlar Dizisi Fan Clup Ailesi | DDFCA

Doktorlar Dizisi Fan Clup Ailesi....Forumdan Daha Fazlası

AnasayfaAnasayfa  TakvimTakvim  GaleriGaleri  SSSSSS  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Kutsi-Dolu dolu bir Röportaj

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
Tabip_99
DDFCA Administratör

DDFCA Administratör

Erkek
Yaş : 26 Kayıt tarihi : 20/10/08 Mesaj Sayısı : 93 Nereden : İstanbul
Konuya puan ver
MesajKonu: Kutsi-Dolu dolu bir Röportaj   Çarş. Ekim 29, 2008 2:45 pm

14/03/2006

Genç kızların sevgilisi Kutsi ile, müzikten modaya, alışverişten aşka kadar, içten bir söyleşi...
"Sana ne", "bana ne" dedi hızlı bir tırmanışa geçti
Yakışıklı şarkıcı albümüne de adını veren hit parçası "Sana ne"yi "son dakika golü" olarak niteliyor.

Siyaha aşık Kutsi, kot-beyaz birlikteliğini çok anlamlı buluyor, alışverişi de severek yapıyor

RÖPORTAJ: Müjgan KULLE

Dört yıl aradan sonra müzik dünyasına yeniden hızlı bir giriş yapan, yakışıklılığı ve özgün yorumuyla da genç kızların sevgilisi olan Kutsi, bu haftaki konuğumuz.
"Sana Ne" isimli albümüyle müzik piyasasındaki yükselişini hızlandıran genç şarkıcı için doğru zamanda doğru şarkı çıkarmak büyük önem taşıyor. Kutsi ile; albümü, projeleri, özel hayatı ve modaya bakışını konuştuk...

DÖNÜM NOKTASI
* "Sana Ne" albümü sizin için müzik dünyasında bir dönüm noktası diyebilir miyiz?
- Kesinlikle evet... Çok sıcak bir parça. Kısa sürede çok beğenildi.

* Bu albümde sizi en iyi ifade eden parça hangisi?
- "Geçer"... Albümde nazar boncuğu diye adlandırdığım bir şarkı Geçer.

* Son günlerde üst üste düetlerle karşımıza çıkıyorsunuz... Petek Dinçöz'den sonra şimdi de Nalan... Başka düetler olacak mı?
- Neden olmasın? Petek Hanım ve Nalan Hanım şarkılara ilginç yorumlar kattılar. Uzun bir aradan sonra, ekranlarda böyle düetler görmek herkesten önce beni mutlu etti.

HIZLI YÜKSELİŞ
* Hit olan parçanız "Sana Ne" için çok uğraşmış olmalısınız? Nasıl doğdu "Sana Ne"?
- Önce "hit" olarak değerlendirdiğiniz için teşekkür ederim. "Sana Ne", albümdeki 12 şarkıdan sonra, son dakika gölü olarak çıktı ortaya. Tutulmasını içinde "Sana Ne", "Bana ne", "Bahane" ve "Allah'ın sopası yok ki" gibi sloganlar bulunması sağladı bence.

* Genç kız fanatikleriniz oldukça fazla...
- Aslında genç kızlar kadar 7'den 70'e de birçok sevenimle diyaloğumuz oldu. Albüm için herkes çok güzel şeyler söyledi. Dilerim ilgileri sürer.

MÜZİKLE TANIŞMA
* Müziğe nasıl başladınız? Sanırım alaylısınız!
- Akademik eğitim almadım. Ama şan ve gitar dersleri aldım. Yaklaşık 15 yıldır da bu işle uğraşıyorum. Önemli olan insanın yaptığı işe aşık olmasıdır bence.
* Gitarınızı, Kazı Kazan'dan çıkan para ile almışsınız...
- Evet aynen öyle oldu. Ama müziğe ilk adımım o gitarla olmadı. Allah'ın bana lütfettiği bir şanstı o... Yalnız ben müziğe küçük yaşlardan beri ilgi duyduğum için ailemdem bu yönde sonsuz destek gördüm. Bugünlere ulaşmam ailemin bana inanması sayesindedır.

* Albüm reklamı uğruna başlatılan sansasyonel ilişkiler için ne düşünüyorsunuz?
- Ben hiçbir zaman böyle olaylara girmedim. Girmeyi de düşünmüyorum. Müzik, bunları hiç hak etmiyor.

* Sizi müzik dışında da ekranlarda görecek miyiz?
- Bunu zaman göstercek ama neden olmasın ki?
* Kutsi'nin en büyük hayali nedir?

- Kendi gitarını kendisi yapması... Bu konuda ciddi araştırmalar içerisindeyim.

* Ya müzik dışında en büyük hayaliniz?- Gemiyle dünya turu... Ama gitarim yanımda olmalı.

MODA ÜZERİNE
* Ne tarz kıyafetlerin sizi yansıttığını düşünüyorsunuz?

- Günlük hayatımda genellikle spor giyinirim. Gece programlarımda ise siyah ve üste oturan gömlekleri tercih ederim.

* Ya diğer renkler?
- Fazla renkli giyindiğimi söyleyemem. Ama en sevdiğim renkler arasında, mavi, yeşil, beyaz ve siyah vardır. Özellikle de siyahın beni yansıttığını düşünüyorum.

* Giyim konusunda sizi yönlendiren biri var mı?
- Yok, genelde kendi kendimi yönlendiririm. Tabii ki, arkadaşlarıma danıştığım zamanlar da olur.

* Aksesuvar kullanmayı seviyor musunuz?
- Kıyafete göre takı takmayı tercih ederim ama saatimden ve yüzüğümden asla vazgeçmem.
* Giyimde takıntılarınız var mıdır?
- Siyah renk... Beyaz gömlek ve kot pantolonun da güzel bir kombinasyon oluşturduğuna inanırım.

TUTKUSU
* Alışverişle aranız nasıl?
- Herkes gibi, fırsat buldukça ve içime sindiği kadar alışveriş yaparım. Lüzumsuz yere para harcamayı sevmem.
* Alışveriş yaparken çabuk karar verir misiniz, yoksa zorlanır mısınız?

- Kesinlikle çabuk karar veremem. Zaten sık alışveriş yapmamamın nedeni de budur.
* En son ne aldınız?
- Sahne için beyaz, işlemeli bir gömlek.

İÇ DÜNYASI
* Müzik dışında neler yaparsınız? Boş vaktilerinizi nasıl geçirirsiniz?

- Boş vakitlerimde arkadaşlarımla toplanırız, "Beyler bugün müzik konuşmak yok desek de" konu döner dolaşır müziğe dayanır.
* Kendinizi nasıl tanımlarsınız?

- Oldukça neşeli, bir o kadar da duygusalımdır. Hayatta ne yaşanırsa yaşansın, hepsinde bir hayır olduğuna inanırım. Fazla sinirli bir yapıya sahip olmadığımı zannetsem de, yalan, arkadan konuşma ve dedikodu karşıma çıktığı anda çok acımasızımdır.

YEMEK KEYFİ,
* Yemekle aranız nasıl? Mutfakta vakit geçirmeyi sever misiniz?
- Yemekle aram iyidir ziyade olsun... Mutfakta vakit geçirmeyi severim. Ama özellikle yemek pişirince sofraya oturduğumda karnım doymuş olur.

* Kutsi'nin sevmediği bir yönü var mı?
- Var, hayatta hiçbir zaman "hayır" diyemedim. Olayların gerçeklerini bildiğim halde, yapılanları hep kendi haline bırakmışımdır. Bu da beni zaman zaman çok bunaltır.

* Formunuzu korumak için özel bir çaba sarfeder misiniz?- Özel bir çaba sarf etmiyorum ama dikkat ediyorum. Gerçi ne kadar dikkat etsek de yoğun çalışmadan dolayı, düzensiz beslenme ile 2-3 kilo alıp verdiğim oluyor.
* Spor yapar mısınız?

- Spor yapmayı çok severim, zaten müzikten önce de sporla uğraşıyordum. Fakat müzik hayatıma girdiği için sporu bırakmış değilim.
* Eklemek istediğiniz?

- Sizlere çok teşekkür ediyorum... Çok güzel bir sohbetti. Bütün okurlara sonsuz sevgiler...

Şarkılarım ve mesleğimle aşk yaşıyorum
* Aşk sizin için ne ifade ediyor? Şarkılarınızın ilham kaynağı aşk mı?

- Tabii ki aşk... Kim ne derse desin aşksız bir dünya yoktur.
* Hayatınızda biri var mı? Bunun yanıtını eminim tüm genç kızlar merak ediyordur?

- Hayatımda biri yok. Belki bu klasik bir cevap ama şu anda şarkılarım ve işimle aşk yaşıyorum.
* Bir kadında sizi ilk etkileyen nedir?
- Gözleri... Gözler kalbin aynasıdır gibi klasik bir cevap vereceğim ama insan kalbinin temizliğini ya da kötülüğünü gözler aynen anlatır.
* Aşkın ömrü sizce ne kadar?
- Aşkın ömrü bence gittiği yere kadar... Şu bir gerçektir ki (kimse inkar etmesin) insan ilk gün yaşadığı aşkın heyecanını bırak bir iki ay sonra, ertesi gün bile yaşayamaz bence...
* Aşık olduğunuzu nasıl anlarsınız?
- Aklıma ne yemek gelir, ne gezmek, ne çalışmak... Boş gibi görünse de uzun uzun, dopdolu bir şeyler düşünürüm...
Kullanıcı profilini gör
SiriN
DDFCA Administratör

DDFCA Administratör

Kadın
Yaş : 24 Kayıt tarihi : 23/10/08 Mesaj Sayısı : 335 Nereden : İstanbul
Rep sistemi
Başarı Puanı:
1000/1000  (1000/1000)
Güçlülük:
1000/1000  (1000/1000)
Konuya puan ver