Doktorlar Dizisi Fan Clup Ailesi | DDFCA

Doktorlar Dizisi Fan Clup Ailesi....Forumdan Daha Fazlası

AnasayfaAnasayfa  TakvimTakvim  GaleriGaleri  SSSSSS  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Kutsi-Artık oyunculuk yapmam

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
Tabip_99
DDFCA Administratör

DDFCA Administratör

Erkek
Yaş : 25 Kayıt tarihi : 20/10/08 Mesaj Sayısı : 93 Nereden : İstanbul
Konuya puan ver
MesajKonu: Kutsi-Artık oyunculuk yapmam   Çarş. Ekim 29, 2008 2:48 pm

26 Şubat 2008
Artık oyunculuk yapmam

"Doktorlar" dizisinde doktor Levent karakterini canlandıran ve özellikle kadın hayranlarının beğenisini kazanan Kutsi, Kelebek'e konuştu.

Şu aralar "Doktorlar" dizisinde doktor Levent karakterini canlandıran ve özellikle kadın hayranlarının beğenisini kazanan Kutsi, Kelebek'e konuştu. Dördüncü albümünü baharda çıkaracağını söyleyen sanatçı, "Ben müziğe aşık bir adamım. Dizi bittikten sonra bir daha oyunculuk yapmayacağım" diyor.

<B>Sette sizi çok neşeli gördük, hep böyle neşelimisiniz?

- Evet, çok neşeliyimdir... Gülerek geliyorum ama ağlayarak çıkıyorum!

<B> Çekimler nasıl gidiyor?

- Güzel geçiyor. Haftanın 6 günü büyük bir performansla çalışıyoruz. Ben böyle olduğunu bilmiyordum. İlk defa oyunculuk yaptığım için 2 günde biter diye düşünüyordum. Şimdi kendimi yüzde 50 müziğe, yüzde 50 oyunculuğa verdim.

<B> Müziğe yeterli vakit ayırabiliyor musunuz?

- Müziğe vakit ayırmaya çalışıyorum. Müziğimi ihmal etmiyorum. Ben müziğe aşık bir insanım.

<B> Yeni albüm çalışmanız var mı?

- Bahar aylarında yeni albüm çıkıyor. Şarkıları toparlamaya başladım.

<B> Aşk şarkıları mı olacak?

- Evet, yine aşk şarkıları olacak. Besteler bana ait. Ama beste içinde bir kaç kişiyle görüşmelerimiz devam ediyor.

<B>Petek Dinçöz’le düet yapmıştınız, yine düet olacak mı yeni albümde?

- Her an her şey olabilir. Değişikliği seven bir insanım. Düet ödülümüz bile var. Ama doğru zamanda doğru düet yapıldığı zaman iyi oluyor.

<B> Peki, oyunculuğa alışabildiniz mi?

- Hálá titrediğim oluyor. Buradaki bütün oyuncuların oyunculuk geçmişleri var, bana çok yardımları oluyor.

<B>Sizin için şarkıcılık mı oyunculuk ön planda?

- Böyle bir şey olamaz. Ben oyuncuyum diye bir şey söyleyemem. Haddim değil... Ama şarkıcıyım diye söyleyebilirim. Ben müziğe 17 yılımı verdim. Oyunculukta biraz kendim olmaya çalışıyorum. İlk başlarda çok fenaydım. Dizi bittikten sonra bir daha oyunculuk yapmam.

<B> Bu arada doktorluk da size çok yakıştı, pek bir karizmatik oldunuz. Kadın hayranlarınız da çoğalmıştır değil mi?
- Sanırım öyle oldu.

<B> Kendinizi izlerken çok özeleştiri yapar mısınız?

- Fazla eleştirmiyorum ama yeri geliyor eleştirdiğim anlar oluyor.

<B> Oyunculuğunuz hakkında yorumlar nasıl?

--Dışardan tepkiler çok iyi. Hiç umadıkları bir şeyle karşılaştıklarını söylüyorlar. İlk başta "Kutsi kim oyunculuk kim" diye söyleyenler şimdi sözlerini geri alıyorlar.

Kaynak : Hürriyet Gazetesi
Kullanıcı profilini gör
SiriN
DDFCA Administratör

DDFCA Administratör

Kadın
Yaş : 24 Kayıt tarihi : 23/10/08 Mesaj Sayısı : 335 Nereden : İstanbul
Rep sistemi
Başarı Puanı:
1000/1000  (1000/1000)
Güçlülük:
1000/1000  (1000/1000)
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Kutsi-Artık oyunculuk yapmam   Çarş. Ekim 29, 2008 4:07 pm

sağol
Kullanıcı profilini gör http://www.emreaydin.org
özlem
DDFCA Moderatör

DDFCA Moderatör

Kadın
Yaş : 25 Kayıt tarihi : 01/01/09 Mesaj Sayısı : 894 Nereden : izmir
Rep sistemi
Başarı Puanı:
0/0  (0/0)
Güçlülük:
0/0  (0/0)
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Kutsi-Artık oyunculuk yapmam   Paz Ocak 25, 2009 12:16 pm

BENCEDE ARTIK DOKTORLAR BİTTİKTEN SONRA OYUNCULUK YAPMASIN ONU HEP ELAYLA HATIRLAYALIM
Kullanıcı profilini gör

Kutsi-Artık oyunculuk yapmam

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası