KUTSİ, OYUNCULUĞUNA GELEN TEPKİLERE NASIL YANIT VERDİ?

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
Tabip_99
DDFCA Administratör

DDFCA Administratör

Erkek
Yaş : 25 Kayıt tarihi : 20/10/08 Mesaj Sayısı : 93 Nereden : İstanbul
Konuya puan ver
MesajKonu: KUTSİ, OYUNCULUĞUNA GELEN TEPKİLERE NASIL YANIT VERDİ?   Çarş. Ekim 29, 2008 2:56 pm

YENİ YAYIN DÖNEMİNDE YENİDEN “DOKTORLAR” DİZİSİYLE SHOW TV EKRANLARINDA BOY GÖSTERECEK OLAN KUTSİ, OYUNCULUĞUNA GELEN TEPKİLERE NASIL YANIT VERDİ?

İşte Kutsi’nin Akşam gazetesinin Spagetti ekinde yayınlanan röportajı!..

Yeni döneme bomba gibi geliyoruz

Doktorlar dizi ile iyi bir yayın dönemi geçirdiniz. Geride kalan dönem hakkında neler söylemek istersiniz?

Öncelikle oyunculuk anlamında benim için müthiş bir deneyim oldu . İlk oyunculuk deneyim olmasına rağmen başarılı ve keyifli bir sezon geçirdik . Bunun olumlu tepkilerini de dışarıdaki insanlardan aldık . Çok yoğun bir dönemdi ve çok güzel bir final yaptık. Önemli bir ameliyatın ortasında bir bomba patladı ve neyin ne olacağı belli değil . Senaristlerimizde yeni dönem için çok güzel bir başlangıç hazırlamışlar kısacası geride kalan dönemde kaldığımız yerden bomba gibi geliyoruz diyebilirim.

Yeni dönem çekimleriniz başladı mı?

Henüz değil ancak bu hafta içinde başlayacağız.

Dizide iki aşk arasında kalmıştınız aşk durumları yeni dönemde nasıl gelişecek?

Onunla ilgili şimdiden bir şey söylemek olmaz. İzleyici aynı tempoda aşka tanık olacak.

Tüm projeleri bir arada yürüteceğim.

Yaz tatilini nasıl geçirdiniz?

Açıkçası pek tatil yapamadım , Çok yoğun çalıştık . İzmirde , Bodrum türkbükü güvertede sahne aldık , festivallerde sahne aldık . Kısacası pek tatilim olmadı.

Kışın sadece “Doktorlar “ ile mi kalıcaksın yoksa başka projelerde var mı ?

Öncelikle doktorlar cok ciddi çok güzel ve çok iyi tepkiler alan bir proje. Onun dışında müzik , albüm , klipler , konser ve tek galalık programlarımıda doktorlar ile beraber yürüteceğim.

Henüz kendime oyuncu diyemem , pişmem lazım

Peki Sinema projesi var mı ?

Yok kesinlikle hayır. Ben henüz ben oyuncuyum diyebilecek bir durumda değilim. Oyunculuk çok ciddi bir iş. Böyle bir proje için çok çok uzun yıllar gerekir bence. Bu işin çok iyi bir biçimde eğitimini almak gerektiğini düşünüyorum. Sonuç olarak ben Oyuncu değil müzik adamıyım. Şuanda bu işi çok severek yapıyorum. Ama bu işi yıllarımı vermeden eğitimini almadan yapmaya kalkarsam, bu işe yıllarını harcamış insanlara biraz haksızlık ederim. Zaten şunu her fırsatta dile getiriyorum Ben henüz kendime oyuncu diyemem.

Oyunculuğunuzla ilgili insanlardan çok olumlu tepkiler var . Sizi oyuncu olarakta çok beğendiklerini söylüyorlar. Belki hayranlarınız sizi bir sinema projesinde görmek istiyordur.

Hepsine teşekkür ediyorum bu tabi ki onların takdiri. Bu işi bilenlerin takdiri… Ancak ben daha yolun başındayım, çok yeniyim biraz pişmem lazım.

Adı üzerinde “ ÖZEL “ hayat

Dizide senin için savaşan 2 kız var . Özel hayatında böyle misin ?

-Özel hayatımda öyle değilim ki zaten özel hayatıma ayıracak pek vaktim olmuyor. Gerçekten çok yoğun çalışıyoruz. Sürekli konser, program, set arasında koşturuyoruz. Tabi ki insanın özel hayatına ayıracak özel bir zamanı olmalıdır. Ama adı üzerinde “ÖZEL” bir hayat. Bunları başka bir özel bir vakitte konuşuruz
Kullanıcı profilini gör
SiriN
DDFCA Administratör

DDFCA Administratör

Kadın
Yaş : 23 Kayıt tarihi : 23/10/08 Mesaj Sayısı : 335 Nereden : İstanbul
Rep sistemi
Başarı Puanı:
1000/1000  (1000/1000)
Güçlülük:
1000/1000  (1000/1000)
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: KUTSİ, OYUNCULUĞUNA GELEN TEPKİLERE NASIL YANIT VERDİ?   Çarş. Ekim 29, 2008 2:59 pm

Sağol
Kullanıcı profilini gör http://www.emreaydin.org

KUTSİ, OYUNCULUĞUNA GELEN TEPKİLERE NASIL YANIT VERDİ?

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası