Doktorlar Dizisi Fan Clup Ailesi | DDFCA

Doktorlar Dizisi Fan Clup Ailesi....Forumdan Daha Fazlası

AnasayfaAnasayfa  TakvimTakvim  GaleriGaleri  SSSSSS  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

21.Temmuz.1007 Cumartesi Milliyet Gazetesi Melike Güner Röportajı

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
Tabip_99
DDFCA Administratör

DDFCA Administratör

Erkek
Yaş : 26 Kayıt tarihi : 20/10/08 Mesaj Sayısı : 93 Nereden : İstanbul
Konuya puan ver
MesajKonu: 21.Temmuz.1007 Cumartesi Milliyet Gazetesi Melike Güner Röportajı   Çarş. Ekim 29, 2008 3:17 pm

21.Temmuz.1007 Cumartesi Milliyet Gazetesi Melike Güner Röportajı.....

Son iki haftadır ekranların en çok izlenen ve en çok tartışılan programı şüphesiz Show Tv'de ekrana gelen "Güzel ve dahi" yarışması... Yarışmada basit sorulara bile cevap veremeye, ceza olarak erkek partnerinin oturduğu masanın üzerine çıkıp mini eteği ile dans eden kızlar, Türkiye'yi ayağa kaldırdı.
Türk gençliğinin kültür seviyesi "Bu gençlik nereye gidiyor" tartışmaları ve bu yarışmayla birlikte yeniden gündeme geldi. Kadın ve Aileden sorumlu devlet Bakanı nimet Çubukçu bile yarışmanın kadını aşağıladığı gerekçesi ile RTÜRK'e başvurdu. Yarışmayı Behzat Uygurla sunan Melike Güner ise eleştirilere oldukça öfkeli.

-İlk sunuculuğunuz değil mi?

Evet, aasıl işim oyunculuk ve oyunculukla sunuculuk bambaşka iki meslek. Medyapım'ın ortağı Fatih Aksoy, beni bu iş için aradığında gerçekten çok şaşırdım ve acaba yapabilr miyim diye düşündüm. Fatih Aksoy, benim bende göremediğim bir şeyi görmüş.

-Programı sunarken sık sık kahkaha krizine giriyorsunuz, neden?

Beni az çok tanıyan herkes biliyor ki ben güleç bir insanım. Hatta kanservatuvar döneminde arkadaşlar aralarında para toplayıp içime kaçan hayvanı çıkartmayı planlıyorlardı. O çok bana ait bir şey. Fatih Aksoy'da, benden hiçbir şey istemedi, olduğum gibi olmamı istedi. Bendeki malzeme de bu. Bu da ister istemez ekrana yansıyor.

-Partneriniz Behzat Uygur sizin kahkaha krizlerinize sık sık takılıyor, rahatsız mı oluyor?

Herkes takılıyor zaten. Behzatla'da konuştuk, çok eğleniyor. Sonuçta oda güldürmeyi seviyor. Bende onun yanında çok gülen bir insanım. şimdi bunu kısmaya çalışıyorum.

-Yarışmaya yönelik eleştirilere nasıl bakıyorsunuz?

Gerçekten yaptığımız işi değerlendirildiği gibi görmüyorum. Bugün cumhutiyet mitinginde yürüyen kızlara da bu soruları sorun ki, hatta sanırım bir TV kanalı bunu yapmış, aynı tarz cevaplar akınıuyor. Bu Türkiye'nin gerçeği. Bunu elbette yumuşatıp söylemek gerekiyor.Türkiye'deki bir çok genç kız ve kadın bu programdan kendini sağaltıyor. "A ne kadar da bilemiyorlar" diyenlere aynı soruları sorsanız yüksek ihtimal, onlarda o soruları bilemez. Ne kadar da bilemiyorlar sözüyle kendilerine bir pare biçiyorlar. Bu ne yazık ki gerçek.

- Kızların masanın üstünde mini etekle dans etmeside çok eleştirildi, sizcede o görüntüler abartılı mı?

Bu format ABD'de de, İtalya'da da öyle yapılıyor. Konu kadının aşağılanması ise bu programa gelene kadar Türkiye'de kadının aşağılandığı o kadar çok yer varki... O yüzden bu konu çok abartılıyor. Kimseyi o masaya çıkması için zorlamadık. Kızlar gayet keyif alarak masaya çıktı. Çirkin bir görüntü yoktu. Kimsenin orası, burası gözükmüyordu.

-size gelen yorumlar nasıl?

Geçenlerde bir arkadaşım benim programa kendimi çok kaptırdığımı söyledi. Bir görüntüyü izlerken gerçekten gözüm doldu. Sürekli yarışmacılarla birlikteyim, onların birlikte kaldıkları eve gidiyorum ve onlar artık çocuğum gibi oldu. Onlar eleştirildiğinde gerçekten sinirleniyorum. Onları eleştiren Türkiye kendine dönüp bir baksın. Kötü şeyleri savunmuyorum. Elbette kendilerini geliştirmelerini bende istiyorum. Kendileri de zaten bunu istediği için bu yarışmaya katıldılar.
Kullanıcı profilini gör
SiriN
DDFCA Administratör

DDFCA Administratör

Kadın
Yaş : 24 Kayıt tarihi : 23/10/08 Mesaj Sayısı : 335 Nereden : İstanbul
Rep sistemi
Başarı Puanı:
1000/1000  (1000/1000)
Güçlülük:
1000/1000  (1000/1000)
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: 21.Temmuz.1007 Cumartesi Milliyet Gazetesi Melike Güner Röportajı   Çarş. Ekim 29, 2008 3:54 pm

sağol
Kullanıcı profilini gör http://www.emreaydin.org
özlem
DDFCA Moderatör

DDFCA Moderatör

Kadın
Yaş : 25 Kayıt tarihi : 01/01/09 Mesaj Sayısı : 894 Nereden : izmir
Rep sistemi
Başarı Puanı:
0/0  (0/0)
Güçlülük:
0/0  (0/0)
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: 21.Temmuz.1007 Cumartesi Milliyet Gazetesi Melike Güner Röportajı   Paz Ocak 25, 2009 12:20 pm

SUNUCULUKTATA ÇOK BVAŞARILISIN
Kullanıcı profilini gör

21.Temmuz.1007 Cumartesi Milliyet Gazetesi Melike Güner Röportajı

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası