Melike Güner ...Hiperaktif ve deliyim

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
Tabip_99
DDFCA Administratör

DDFCA Administratör

Erkek
Yaş : 25 Kayıt tarihi : 20/10/08 Mesaj Sayısı : 93 Nereden : İstanbul
Konuya puan ver
MesajKonu: Melike Güner ...Hiperaktif ve deliyim   Çarş. Ekim 29, 2008 3:18 pm

'Ekmek Teknesi'nde izlediğimiz Melike Güner 'Oyunculukta sınır tanımam. Rol roldür, kamera önünde ağlamak neyse, sevişmek de odur' diyor...

Melike Güner, 25 yaşında, 2002'de İstanbul Üniversitesi Konservatuar bölümü mezunu, üç yıldır da 'Ekmek Teknesi' dizisinde rol alıyor.

Haftasonu: Oyuncu olmaya nasıl karar verdin? M.G: Çocukken oyuncu olmak istiyordum ama sonrasında hiç üstüne gitmedim. Lise bittikten sonra bir Şahika Tekant'ın derslerine devam ettim, daha sonrasında şansımı denemek için konservatuar sınavlarına girdim ve kazandım. Derken Tümay Özokur Casting Ajansı'yla anlaştım.

Haftasonu: 'Ekmek Teknesi'ndeki rol nasıl geldi? Sette rol arkadaşlarınla nasıl bir ortam var? Bu dizi sana neler kattı? M.G.: Öğrenciyken 'Hayat Bağları'nda oynamıştım. Yeni projeleri 'Ekmek Teknesi' için tekrar görüşmeye çağırdılar ve başladık. Rol arkadaşlarıyla ilişkilere gelince, artık öylesine yakın olduk ki ekranda nasıl görünüyorsak gerçek hayatta da öyleyiz. Dizi dışındaki zamanlarda da sürekli bir aradayız. Bu iş benim okul sonrası yaptığım ilk iş diyebilirim. Sahne oyunculuğuyla kamera çok farklı şeyler ve biz okulda kamerayla ilgili bir şey öğrenmiyoruz. 'Ekmek Teknesi' benim ikinci okulum oldu diyebilirim.

Haftasonu: Ekranda kendini izlediğinde neler hissediyorsun? Beğenir misin yoksa acımasızca eleştirir misin? M.G.: Ben asla evet çok güzel oynamışım diyemedim şimdiye kadar, hep şöyle olsa daha iyi olurdu, niye şöyle oynamamışım ki falan diyorum bir de insan kendine karşı daha acımasız oluyor her halde.

Haftasonu: Tanınmaya başladıktan sonra hayatında ne gibi değişiklikler oldu? M.G.: Aslında çok fazla bir değişiklik olduğunu söyleyemem
Kullanıcı profilini gör
SiriN
DDFCA Administratör

DDFCA Administratör

Kadın
Yaş : 23 Kayıt tarihi : 23/10/08 Mesaj Sayısı : 335 Nereden : İstanbul
Rep sistemi
Başarı Puanı:
1000/1000  (1000/1000)
Güçlülük:
1000/1000  (1000/1000)
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Melike Güner ...Hiperaktif ve deliyim   Çarş. Ekim 29, 2008 3:53 pm

Sağol
Kullanıcı profilini gör http://www.emreaydin.org
özlem
DDFCA Moderatör

DDFCA Moderatör

Kadın
Yaş : 24 Kayıt tarihi : 01/01/09 Mesaj Sayısı : 894 Nereden : izmir
Rep sistemi
Başarı Puanı:
0/0  (0/0)
Güçlülük:
0/0  (0/0)
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Melike Güner ...Hiperaktif ve deliyim   Paz Ocak 25, 2009 12:21 pm

ÇOK DOĞRU SÖYLÜYOR BENCE
Kullanıcı profilini gör
Sponsored content

Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Melike Güner ...Hiperaktif ve deliyim   

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası