Melike Güner ile çok özel

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
Tabip_99
DDFCA Administratör

DDFCA Administratör

Erkek
Yaş : 25 Kayıt tarihi : 20/10/08 Mesaj Sayısı : 93 Nereden : İstanbul
Konuya puan ver
MesajKonu: Melike Güner ile çok özel   Çarş. Ekim 29, 2008 3:24 pm

şimdi ne yapıyor? show tvde doktorlar dizisinde zenan rolünde oynuyor.

nasıl tanındı? atvdeki ekmek teknesi dizisindeki sonay rolüyle.

eğitimi: istanbul üniversitesi devlet konservatuarı tiyatro bölümünden mezun.

burcu: ikizler

doğduğu ve yaşadığı şehir: istanbul

sinema: benim tutkum! ancak henüz bir sinema filminde yer almadım. yaratım sürecinde bambaşka hazlar yaşandığına eminim. bunu yaşayacağım günü sabırsızlıkla bekliyorum. sinema tamamıyla bir illüzyon. bir filmi izlerken yönetmenin yarattığı büyülü bir dünyanın içinde seyahat ediyorsunuz.

kimleri beğeniyor? yönetmenlerden yavuz turgut, uğur yücel, fatih akın, çağan ırmak, nuri bilge ceylan, handan ipekçi ve yeşim ustaoğlu. galiba hepsiyle çalışmak isterdim. yabancılardan ise darren aranotsky, david lynch, david fincher, kim kirduk aklıma gelen ilk isimler.

tatil özlemi: bu yıl benim için gerçekten yorucu oldu. tek isteğim biraz uyumak, dinlenmek ve yüzmek. çalıştığım zamanlarda film izlemeyi hiç ihmal etmem. özellikle uzakdoğu sinemasına ilgim var. dünyada yazılmış yeni oyunları okumaktan da çok zevk alırım. maalesef uzun süredir göremediğim arkadaşlarımla çok biraraya gelemiyorum.

kaderciyim: biraz öyleyim galiba. bu tabiki planlarım ve hayallerim olmadığı anlamına gelmiyor. ama son üç yıldır doğruluğuna daha da inandığım bir cümle varki beni bunları anlatmaktan alıkoyuyor; Tanrıyı güldürmek istiyorsan planlarından bahset.
Kullanıcı profilini gör
SiriN
DDFCA Administratör

DDFCA Administratör

Kadın
Yaş : 23 Kayıt tarihi : 23/10/08 Mesaj Sayısı : 335 Nereden : İstanbul
Rep sistemi
Başarı Puanı:
1000/1000  (1000/1000)
Güçlülük:
1000/1000  (1000/1000)
Konuya puan ver